Općina Sali > Gospodarenje otpadom > POZIV NA JAVNU TRIBINU – ODRŽIVO GOSPODARENJE OTPADOM

POZIV NA JAVNU TRIBINU – ODRŽIVO GOSPODARENJE OTPADOM

Kategorija Gospodarenje otpadom, Mulić d.o.o., naselja, Obavijesti,
Objavljeno 9. lipnja 2021.

U sklopu projekta: Uspostava mobilnog reciklažnog dvorišta u Općini Sali, sufinanciranog iz Kohezijskog fonda, OP Konkurentnost i kohezija (KK.06.3.1.16.0071) pozivamo Vas na sudjelovanje u izobrazno-informativnim aktivnostima koje će se održati u naseljima Općine Sali u srijedu, 16.lipnja 2021. godine prema sljedećem rasporedu:

  1. BOŽAVA – ured TZM Božava s početkom u 15:00h
  2. LUKA – prostor mjesnog odbora s početkom u 17:30h
  3. SALI – dvorana Općine Sali s početkom u 19:30h

Provedba izobrazno – informativnih aktivnosti ima za cilj informiranje javnosti o važnosti odgovornog postupanja s komunalnim otpadom, s posebnim naglaskom na njihovu ulogu u postizanju ciljeva odvojenog prikupljanja otpada i povećanja udjela ponovne uporabe i recikliranja papira, metala, plastike, tekstila i stakla iz kućanstava te način rada i prikupljanja različitih frakcija otpada putem mobilnog reciklažnog dvorišta.

Predavanje će održati Eko-Zadar – Udruga za promicanje ekološke proizvodnje hrane, zaštite okoliša i održivog razvoja.

 

DODATNE INFORMACIJE:
Agencija za razvoj Zadarske županije ZADRA NOVA kao regionalni koordinator pruža tehničku pomoć u provedbi projekta. Angažman Agencije na ovom projektu omogućuje projekt ZADRA NOVA ZA VAS kroz koji se financira rad djelatnika Agencije, a usluge provedbe ne stvaraju financijski teret za prijavitelje i partnere. Projekt ZADRA NOVA ZA VAS je sufinanciran sredstvima tehničke pomoći u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020. iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Više o projektu: https://www.zadra.hr/hr/component/k2/2697-zadra-nova-za-vas

DODATNE POVEZNICE:

https://strukturnifondovi.hr/

https://www.opcina-sali.hr/2021/01/27/projekt-uspostava-mobilnog-reciklaznog-dvorista-u-opcini-sali/

 

Za više informacija o provedbi projekta:

Kontakt osoba: Jona Petešić, stručna suradnica JUO Općine Sali

e-mail: [email protected]

telefon: 023/377-042

 

 

 

lokalnahrvatska.hr