Općina Sali > Obavijesti > Obavijest o dostavi očitanja

Obavijest o dostavi očitanja

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 28. ožujka 2020.

Povodom aktualne epidemiološke situacije uzrokovane koronavirusom, a prema preporukama javnozdravstvenih tijela, HEP – Operator distribucijskog sustava je organizaciju rada prilagodio novonastalim okolnostima. Kako bi se izbjegao ulazak djelatnika u zatvorene prostore (kuće i stanove) radi očitavanja brojila i  minimizirao rizik od osobnog fizičkog kontakta, HEP ODS Elektra Zadar poziva korisnike kojima se brojila redovito očitavaju u ožujku da očitaju stanje brojila i dostave ga na jedan od sljedećih načina:

  • Aplikacija Moja mreža (na web stranici HEP ODS-a)
  • Govorni automat 0800 0555
  • Info telefon 0800 300 414

 

U slučaju nemogućnosti dostave očitanja stanja brojila, operator sustava će procijeniti potrošnju.

 

Datum: 23.03.2020.

Elektra Zadar

 

Dokument:
Obavijest za medije-očitanje

lokalnahrvatska.hr