Općina Sali > službeni glasnik > Javni poziv za udruge – 2019.

Javni poziv za udruge – 2019.

Kategorija službeni glasnik,
Objavljeno 18. veljače 2019.

Na temelju članka 33. Zakona o udrugama („Narodne novine“ broj 74/14 i 70/17) i članka 5. Odluke o financiranju javnih potreba Općine Sali („Službeni glasnik Općine Sali“ broj 4/2018), Općina Sali objavljuje

JAVNI POZIV

za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro za 2019. godinu

 I

Predmet Javnog poziva je prikupljanje pisanih prijedloga za provedbu programa i projekata u području odgoja i obrazovanja, kulture, tehničke kulture, sporta, socijalne skrbi, zdravstva, razvoja i demokratizacije društva i razvoja mjesne samouprave, na području Općine Sali,  koji će se sufinancirati iz Proračuna Općine Sali u 2019. godini.

 

Dokumenti:

Javni poziv – udruge (2019)

Upute za prijavitelje

1. Obrazac prijave programa

2. Obrazac proračuna

3. Izjava o nepostojanju dvostrukog finaniranja

4. Obrazac izvješća o provedbi programa

5. Obrazac finacijskog izvješća

Ugovor o sufinanciranju – špranca

lokalnahrvatska.hr