Općina Sali > Obavijesti > Obavijest o objavi Javnog poziva za prijavu projekata poticanja razvoja civilnog društva na otocima u 2023. godini

Obavijest o objavi Javnog poziva za prijavu projekata poticanja razvoja civilnog društva na otocima u 2023. godini

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 16. lipnja 2023.

Obavještavamo vas kako je 9. lipnja 2023. godine Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo Javni poziv za prijavu projekata poticanja razvoja civilnog društva na otocima u 2023. godini.

Prihvatljivi prijavitelji ovog Javnog poziva isključivo su organizacije civilnog društva (udruge, zaklade, sindikati, udruge poslodavaca, privatne neprofitne ustanove, pravne osobe vjerskih zajednica i zadruge) koje imaju sjedište i djeluju na otocima.

Ljubazno Vas molimo da pridonesete vidljivosti raspisanog Javnog poziva objavom na svojim mrežnim stranicama, kako bi što veći broj organizacija civilnog društva, koje administrativno pripadaju Vašoj jedinci lokalne područne (regionalne samouprave), bio upoznat s istim.

Prijavu na ovaj Javni poziv prijavitelji mogu podnijeti isključivo elektroničkim putem kroz sustav www.financijskepodrske.hr, dok je rok za podnošenje projektnih prijava 17. srpnja 2023. godine.

U privitku dostavljamo prezentaciju koja sadrži osnovne informacije o Javnom pozivu, a sva popratna dokumentacija objavljena je na mrežnoj stranici Ministarstva: razvoj.gov.hr.

Ujedno će se krajem lipnja 2023. godine u organizaciji Ministarstva održati Online radionica namijenjena potencijalnim prijaviteljima na ovaj Javni poziv o čemu ćemo sve zainteresirane prijavitelje detaljnije obavijestiti naknadno.

Unaprijed se zahvaljujemo na suradnji uz srdačan pozdrav,
Uprava za otoke

 

Prezentacija – Javni poziv za poticanje civilnog društva na otocima – 2023

 

lokalnahrvatska.hr