Općina Sali > Obavijesti > Anketa o potrošnji energije

Anketa o potrošnji energije

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 28. listopada 2022.

Općina Sali, u suradnji s udrugom Pokret otoka i lokalnim stanovništvom, te uz podršku Agencije za razvoj Zadarske županije ZADRA NOVA i Tajništva za čistu energiju EU otoka pri Europskoj komisiji, u procesu su izrade Agende za prelazak na čiste oblike energije Dugog otoka, Zverinca i Lavdare. Agenda je strateški dokument koji će, prema Integriranom nacionalnom energetskom i klimatskom planu Republike Hrvatske za razdoblje od 2021. do 2030. doprinijeti tranziciji na čiste oblike energije. Također, doprinijet će provedbi učinkovitih i potrebnih mjera za prilagodbu klimatskim promjenama u skladu s Europskim zelenim planom, putokazom za postizanje klimatske neutralnosti Europe do 2050. godine. U svrhu izrade Agende i prikupljanja potrebnih podataka provodi se anketa čiji će rezultati pomoći u analizi trenutnog stanja i prelasku na čiste oblike energije naDugom otoku, Zverincu i Lavdari. Za uspješnu provedbu ankete nužna je suradnja s lokalnim dionicima, stoga Vas lijepo molimo da izdvojite oko 10 minuta vremena i odgovorite na dolje navedena pitanja. Napominjemo kako je anketa upotpunosti anonimna. U slučaju dodatnih pitanja u vezi provedbe ankete, lijepo Vas molimo da nas kontaktirate putem elektronske pošte na adresu: [email protected]

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji!

 

Napomena:

Ako za pojedino pitanje ne raspolažete točnim podacima, možete svoj odgovor temeljiti na vlastitoj procjeni.

Ako ne znate odgovor na pojedino pitanje slobodno ostavite prazno.

Ipak, ako je ikako moguće, molimo Vas da svakako navedete ukupnu količinu utrošene električne energije. Podatak možete pronaći na računima, a pomoći će i Vama da postanete svjesni vlastite potrošnje električne energije.

ISPUNJAVANJE OBRASCA

lokalnahrvatska.hr