Općina Sali > Obavijesti > Prethodna provjera znanja i sposobnosti

Prethodna provjera znanja i sposobnosti

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 18. listopada 2021.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti za kandidate koji su podnijeli pravodobnu i urednu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete iz Natječaja za prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Sali na radno mjesto:

  • viši stručni suradnik za opće poslove i strukturne fondove
  • administrativni referent

biti će održana u četvrtak, 21.10.2021., na adresi Ulica Sali II kbr. 74 A, Sali (sjedište Općine Sali).

O točnom terminu održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidati koji su podnijeli pravodobnu i urednu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete iz Natječaja biti će obaviješteni putem elektronske pošte koju su naznačili u prijavi.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti provesti će se intervjuom i testiranjem iz područja lokalne samouprave, upravnog postupka, uredskog poslovanja (za oba radna mjesta) te iz područja pripreme i provedbe projekata i financijskog upravljanja istima (za radno mjesto viši stručni suradnik za opće poslove i strukturne fondove).

Povjerenstvo

lokalnahrvatska.hr