Općina Sali > javna rasprava > Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o otočnim razvojnim pokazateljima i postupku vrednovanja razvijenosti otoka

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o otočnim razvojnim pokazateljima i postupku vrednovanja razvijenosti otoka

Kategorija javna rasprava, Obavijesti,
Objavljeno 8. listopada 2021.

Otvoreno je novo savjetovanje na koje ste pozvani. Savjetovanje je moguće pronaći na poveznici:

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o otočnim razvojnim pokazateljima i postupku vrednovanja razvijenosti otoka

Tema savjetovanja je: Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o otočnim razvojnim pokazateljima i postupku vrednovanja razvijenosti otoka

Opis savjetovanja: Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije poziva zainteresiranu javnost da se uključi u javnu raspravu o prijedlogu Pravilnika o otočnim razvojnim pokazateljima i postupku vrednovanja razvijenosti otoka. Sukladno odredbama propisanim Zakonom o otocima („Narodne novine, br. 116/18, 73/20 i 70/21), ministrica regionalnoga razvoja i fondova Europske unije donosi Pravilnik o otočnim razvojnim pokazateljima i postupku vrednovanja razvijenosti otoka. Pravilnikom o otočnim razvojnim pokazateljima i postupku vrednovanja razvijenosti otoka propisuju se skupine i podskupine otočnih razvojnih pokazatelja za vrednovanje i praćenje razvijenosti nastanjenih otoka, otočića i poluotoka Pelješca, utvrđuju se izvori i evidentiranje podataka koji su potrebni za izračun otočnih razvojnih pokazatelja kao i pristup i pokretanje postupka vrednovanja razvijenosti otoka.

Savjetovanje je otvoreno do: 7.11.2021.

Srdačan pozdrav,

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije

 

lokalnahrvatska.hr