Općina Sali > Obavijesti > Javni poziv za prijavu projektnih prijedloga i projekata poticanja razvoja civilnog društva na otocima u 2021. godini

Javni poziv za prijavu projektnih prijedloga i projekata poticanja razvoja civilnog društva na otocima u 2021. godini

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 8. listopada 2021.

Obavještavamo Vas da je Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo Javni poziv za prijavu projektnih prijedloga i projekata poticanja razvoja civilnog društva na otocima u 2021. godini.

Prihvatljivi prijavitelji ovog Javnog poziva su isključivo organizacije civilnog društva (udruge, zaklade, sindikati, udruge poslodavaca, privatne neprofitne ustanove, pravne osobe vjerskih zajednica, privatne neprofitne ustanove i zadruge) koje imaju sjedište i djeluju na otocima.

Prijavu na ovaj Javni poziv prijavitelji mogu podnijeti isključivo elektroničkim (internet) putem kroz sustav www.financijskepodrske.hr.

Rok za podnošenje projektnih prijava je 5. studenoga 2021. godine.

 

Uprava za otoke

 

lokalnahrvatska.hr