Općina Sali > Obavijesti > Istraživanje – Mišljenje građana o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku

Istraživanje – Mišljenje građana o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 1. rujna 2021.

Središnji državni ured za demografiju i mlade u suradnji s Institutom za društvena istraživanja u Zagrebu provodi istraživanje s ciljem prikupljanja mišljenja mladih o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na kvalitetu života, budućnosti Europske unije te podršci prema starijim građanima.

Upitnik je namijenjen mladima od 15 do navršenih 30 godina. Za ispunjavanje ovog upitnika potrebno je izdvojiti oko 10 minuta, a svi odgovori su anonimni i zbirno će se koristiti pri predstavljanju rezultata na Konferenciji o budućnosti Europe

 

Poveznica na upitnik:
Istraživanje – Mišljenje mladih o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku i mlade u RH i EU

 

Više o konferenciji:

https://demografijaimladi.gov.hr/demografska-slika-republike-hrvatske-i-europske-unije-nakon-covid-19-pandemije/6146
https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/new-push-european-democracy/conference-future-europe_hr

lokalnahrvatska.hr