Općina Sali > Komunalno društvo Dugi otok i Zverinac d.o.o. > Izvješće o provedenom prethodnom savjetovanju – odvodnja Božava

Izvješće o provedenom prethodnom savjetovanju – odvodnja Božava

Kategorija Komunalno društvo Dugi otok i Zverinac d.o.o.,
Objavljeno 5. ožujka 2021.

Na temelju članka 198. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16) i Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 101/17), naručitelj Komunalno društvo Dugi otok i Zverinac d.o.o. Sali na nacrt Dokumentacije o nabavi za I i III fazu izgradnje sustava odvodnje otpadnih voda naselja Božava, objavljuje

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM PRETHODNOM SAVJETOVANJU SA ZAINTERESIRANIM GOSPODARSKIM SUBJEKTIMA

 

Dokument:

Izvješće o prethodnom savjetovanju – odvodnja Božava

lokalnahrvatska.hr