Općina Sali > Obavijesti > Plan razvoja Zadarske županije – ispunite Upitnik

Plan razvoja Zadarske županije – ispunite Upitnik

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 5. veljače 2021.

Upitnik “Budućnost Zadarske županije kakvu želimo”

Anonimno ispunite upitnik u razdoblju od 25. siječnja do 10. veljače 2021. godine te time iznesite svoja stajališta i potrebe o razvojnim prioritetima Zadarske županije i grada ili općine iz kojeg dolazite. Ispunjavanjem upitnik “Budućnost Zadarske županije kakvu želimo” postajete sudionik izrade Plana razvoja Zadarske županije za razdoblje do 2021. do 2027. godine.

Sukladno Zakonu o regionalnom razvoju i odluci Skupštine Zadarske županije, Agencija za razvoj Zadarske županije ZADRA NOVA izrađuje Plan razvoja Zadarske županije.

Premda je upitnik anoniman, svi koji te žele, mogu se uključiti i nagradnu igru. Sudionike očekuje promotivni poklon paket projekta ZADRA NOVA ZA VAS. Upute kako se prijaviti za sudjelovanje u nagradnoj igri bit će vidljive svima koji popune anketni upitnik.

Upitnik “Budućnost Zadarske županije kakvu želimo”

lokalnahrvatska.hr