Općina Sali > Hrvatska knjižnica i čitaonica Sali > “Sali, pluralia tantum”

“Sali, pluralia tantum”

Kategorija Hrvatska knjižnica i čitaonica Sali, kultura i školstvo,
Objavljeno 3. listopada 2018.

“Sali, pluralia tantum” je emisija koju su Maro Market, Srđan Nogić i Ljubo Pauzin snimili u Salima na Dugom otoku.

Priča počinje s knjižnicom koju vodi Ante Mihić, a koja se doima kao središte mjesta i ishodište kulturnih zbivanja i nastavlja se mnogim zanimljivostima ovog neobičnog mjesta. Središte emisije je jedinstvena “Tovareća mužika” koja već godinama postoji u Salima, a čiji članovi stvaraju glazbu sviranjem u kravlje rogove. Autori: Maro Market, Srđan Nogić, Ljubo Pauzin. Urednik: Nikica Klobučar.

Dokumentarna radio drama – Maro Market, Srđan Nogić, Ljubo Pauzin: “Sali, pluralia tantum”

lokalnahrvatska.hr