Općina Sali > Obavijesti > Finalisti izbora za nagrade HTZ s područja Općine Sali

Finalisti izbora za nagrade HTZ s područja Općine Sali

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 2. studenoga 2017.

Dana 25. listopada 2017. u Malom Lošinju, na Danima hrvatskog turizma 2017., dodijeljene su nagrade u kategorijama za destinacije godine i atrakcije godine te nagrade gospodarskom sektoru i za ljude u turizmu.

S područja Općine Sali, u najuži izbor u potkategoriji Autentična primorska destinacija „Malo misto“ nominirane su Sali s Dugog otoka, uz Maslinicu s otoka Šolte i Postira s otoka Brača, a za pobjednicu je izabrana Maslinica.

Također, s područja Općine Sali, u najuži izbor u potkategoriji Mali kamp nominiran je Camping Mandarino sa sjedištem u Solinama na Dugom otoku, uz Camping Slamni iz Klimna na otoku Krku i Camping park Polidor iz Funtane u Istri, a za pobjednika je izabran Camping park Polidor.

Čestitamo svim nominiranima i svim pobjednicima!

 

Dokument:

Dodjela nagrada – 25. listopada 2017.

lokalnahrvatska.hr