Općina Sali > Obavijesti > Objava – elementarna nepogoda

Objava – elementarna nepogoda

Kategorija Obavijesti,
Objavljeno 10. svibnja 2017.

Pozivaju se svi poljoprivrednici s područja Općine Sali, koji su pretrpjeli štetu od elementarne nepogode prouzročene mrazom, prijaviti štetu sukladno Odluci Župana Zadarske županije o proglašenju elementarne nepogode.

Šteta se prijavljuje na obrascima propisanim Metodologijom za procjenu štete od elementarnih nepogoda (NN 96/1998) u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Sali, u Salima, Sali II 74/A, svakim radnim danom od 7,30 do 15,00 sati, a obrazac se može preuzeti u pisarnici Općine Sali ili putem niže naznačene web-poveznice.

Šteta se može prijaviti zaključno do petka, 12. svibnja 2017.

 

U Salima, 8. svibnja 2017.

Predsjednik povjerenstva
Ivan Orlić

 

Dokumenti:

Poziv elementarna nepogoda Sali

Obrazac – prijava štete od elementarne nepogode

Primjer ispunjenog obrasca za povrtlarske i ostale kulture

Primjer ispunjenog obrasca za vinograde i voćnjake

lokalnahrvatska.hr