Općina Sali > Javna nabava > OBAVIJEST

OBAVIJEST

Kategorija Javna nabava,
Objavljeno 31. ožujka 2012.

 

 

 

OBAVIJEST

o nepostojanju sukoba interesa

 

 

Temeljem članka 13. st. 9. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 90/2011), objavljujemo da načelnik Općine Sali, niti sa njim povezane osobe, u smislu čl. 13. st. 4. Zakona o javnoj nabavi, nisu u sukobu interes sukladno čl. 13. Zakona o javnoj nabavi te stoga ne postoje gospodarski subjekti s kojima Općina Sali ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi, sukladno čl. 13. st. 3. Zakona o javnoj nabavi.

 

 

 

                                                                                                          Načelnik:

                                                                                                     Zoran Morović

lokalnahrvatska.hr